Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан заяви, че никога не е имал проблем с нападателя на "белия балет" Гарет Бейл.
Вчера уелсецът се завърна в Тотнъм под наем, откъдето бе закупен преди 7 години за сумата от 85 милиона паунда. Той ще защитава цветовете на лондончани до края на сезона.
"Сложно е, но Бейл не напусна Реал заради мен. Имали сме пререкания, но никога не съм имал проблеми с него. Винаги ще се случват такива неща. Сега той прави промяна и всичко, което можем да направим ние, е да му пожелаем всичко най-хубаво.
Винаги съм казвал, че той е невероятен играч. Знам какво направи той за Реал. Бейл винаги е демонстрирал класа и това е безспорно", каза Зидан.








КЗК отмени поръчката за проектиране на Националната детска болница
Челен сблъсък край Разград след заспиване зад волана
Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките
„Девин“ ЕАД инвестира близо 265 000 евро в развитието на Община Девин и местната общност през последните три години
“Луксът” да пътуваш с БДЖ: Фасове, разпрани седалки, бутилки с урина
Идва ли краят на евтините стоки от Китай, поръчани онлайн след 1 юли?
85-годишен вдигна 170 км/ч при гонка с друга кола
Най-впечатляващите серийни SUV с V12
Електромобилите може да поскъпнат заради ключов материал
Скандал: Хиляди бракувани в САЩ коли са продадени в Европа
Дъстин Порие реагира след ареста си: Работя върху себе си
Колби Ковингтън осмя Дъстин Порие за ареста му
Дъстин Порие е бил задържан за поява на обществено място в нетрезво състояние
Франческо Джая: Искам името ми да остане в историята на кикбокса
От 15 хронични състояния ни отървава здравословният стил
Дисекиращ остеохондрит при млади мъже – кога болката в коляното след спорт е тревожна?
Защо бебетата харесват ярки цветове?
Защо едни лекарства се приемат на гладно, а други след хранене?
Коментари
Напиши коментар03:10 | 22 сеп 2020 г.
16:53 | 20 сеп 2020 г.
15:56 | 20 сеп 2020 г.
15:56 | 20 сеп 2020 г.
14:27 | 20 сеп 2020 г.
14:23 | 20 сеп 2020 г.
13:45 | 20 сеп 2020 г.
Напиши коментар